Menu

נעים להכיר

אני איאד חיאט יליד ארצות הברית ותושב הארץ, אבא מסור לשני בנות ואישה מדהימה.

אני עוסק בתחום הדיטיילינג וטיפוח הרכב מעל ל-10 שנים. עברתי הסמכות בקליפורניה, נורבגיה, איטליה, צ’כיה,פולין, דנמרק וגרמניה. במהלך התקופה יצרתי קשרים עם האנשים הכי משפיעים בעולם הדיטיילינג היום.

תחום הדיטיילינג הוא התשוקה שלי. אני מאוד אוהב את התחום ויותר מזה אני אוהב לעזור לאנשים להגיע לעצמאות פיננסית בתחום הדיטילינג והציפויים קרמיים. אני אוהב להעביר את הידע שלי הלאה ולפתח את ענף הדיטיילינג בישראל.

תעודות והסמכה

אנו משתמשים רק במותגים הטובים והמוסמכים ביותר כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבור הרכב שלך.

שירותינו

דיטיילינג לרכב

ממש כמו שרובנו אוהבים ליהנות מדי פעם מטיפול שמרגיע את הגוף וירענן את המראה שלנו, כך למכונית שלכם מגיע טיפול דיטיילינג שתוצאותיו לא פחות ממדהימות. מדובר בטכניקת ניקיון יסודי לרכב הכוללת מגוון טכניקות שטיפה, פוליש, וקס ותיקוני צבע, המשפרת או משמרת את מצבו ומראהו באופן כל כך משמעותי, שהנוסעים בו עוד עלולים לחשוב שהוא יצא ממש עכשיו מן המפעל.

טיפולי פוליש

מטרת טיפול הדיטיילינג הבסיסי היא להשיב לרכב את עומק הצבע והברק. תחילה נבצע טיפול שיתקן את הפגמים בצבע ויצור ברק מחודש. לאחר מכן נוסיף שכבת וקס מגן על מנת שתוצאות הטיפול תישמרנה למשך כ-4 עד 6 חודשים ויקלו על שטיפת הרכב.

ניקוי אנטיבקטריאלי

הידעת? במכונית ממוצעת יש 283 סוגים שונים של בקטריות בכל סנטימטר רבוע! עובש במערכת מיזוג האוויר ברכב עלול להזיק לאיברי הנשימה שלך ושל ילדך ולגרום לשפעת ואף לדלקת ריאות!

ננו-טכנולוגיה

ננו-טכנולוגיה הוא מדע העוסק במניפולציה ובסידור החלקיקים הקטנים ביותר של החומר, בגודל שאינו עולה על מיליונית המילימט. טיפול ננו-טכנולוגי פועל ברמה המולקולרית על מנת לשומר על הגוון ועל הבהירות הרכב, מקטין את האפשרות שייגרמו לו נזקים מסוגים רבים של חומרים מזהמים ומקל על ניקויו.

טיפולים בשמשות

טיפול בשריטות בשמשה הקדמית, הכולל ניקוי עמוק בתוספת שכבת מגן הדוחה מים שתחזיק מעמד לזמן רב. הטיפול יחסוך מכם את הצורך להפעיל את המגבים בזמן הנהיגה ויתרום לבטיחות הנסיעה ברכב.

תיקון צבע

תהליך תיקון צבע יכול להשיב לרכב את הצבע והברק המקוריים, כדי שהביטוי “כמו חדש!” יהיה מדויק יותר מאי פעם: בשלב הראשון של התהליך מיושמים מגוון סוגי פוליש באמצעות מכונות ליטוש מיוחדות, המסירות את רוב השריטות וסוגי הלכלוך מכל סוג מכונית ללא תלות במצבה או בקילומטרז’ שצברה על הכביש.

נגן וידאו

כישורים והסמכות

איאד חיאט

מנהל תפעול

Afeef Tannous
Afeef Tannous
קרא עוד
בקליפורניה אוטו ספא מקבלים ייעוץ מקצועי וטיפול מרשים ביותר, הרכב עובר את הטיפול בשלבים המתאימים בצורה אינדבדיואלית ובסביבה הכי אידיאלית...
Or Kurt
Or Kurt
קרא עוד
תודה רבה לאיאד מקצוען אמיתי ואיש מדהים קיבל את הרכב שלי במצב לא פשוט והחזיר לי אותו נוצץ, מסביר לפרטי פרטים על כל עבודה שבוצעה הרכב בקיצור מי שאוהב את הרכב שלו שיגיע לאיאד
Oren Ben Simon
Oren Ben Simon
קרא עוד
best in the market today הכי טובים בשוק הדיטיילינג היום, הערכות שנמכרות על ידם היא הטכנולוגיה האחרונה בתחום, מומלץ
Emran Khshan
Emran Khshan
קרא עוד
ראשית ברצוני להדות לך על היחס הלא מובן , הצינעות , והאדם הנפלא שנמצא בך . בעבר טיפלתי ברכבים שלי אצל הרבה אנשים , ובהיות שאני מכור ומאוהב ברכבים שלי...
הקודם
הבא

עולם הדיטילינג

With one step ahead

התשוקה שלנו

מאומנים בקליפורניה אצל המאסטרים בתחום
הדיטיילינג ומספקים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.

דילוג לתוכן